Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Лейтенант Бокатуев

Вітаю! 

Мене звуть Лисун Вікторія, я керівник Пенсійного Центру.

Свій шлях я почала юристом у Пенсійному Фонді України. Пропрацювавши кілька років на цій посаді, я вирішила, що моє покликання - захищати права громадян перед державою. Внаслідок чого я почала приватну адвокатську практику. І вже більше п'яти років я разом зі своєю командою професійних адвокатів та юристів борюсь за права пенсіонерів.

Ми з радістю Вам підкажемо, які документи необхідно підготувати, допоможемо в їх отриманні, розповімо, як і куди звертатися, а в разі спірної ситуації зможемо гідно відстояти Ваші інтереси в суді.

Наш Пенсійний Центр був створений як реальна необхідність надання юридичної допомоги майбутнім і нинішнім пенсіонерам. Наші фахівці багато років займаються пенсійної практикою, мають великий досвід роботи в Пенсійних фондах і судах з пенсійних питань. Саме скориставшись нашою допомогою багато людей змогли отримувати свою пенсію. Ми працюємо, в тому числі, з пільговими видами пенсій (вислуга, списки, шахтарі, ЧАЕС).

Індивідуальний підхід і конфіденційність - основа наших відносин з клієнтом. Пенсійний центр надає повний спектр послуг по пенсійному забезпеченню, починаючи від усних консультацій, збору, подання документів до Пенсійного фонду і до проведення перевірки, а також призначення пенсій в судовому порядку.

Ви можете ознайомитись з ПОСЛУГАМИ, які надає Пенсійний Центр.


Ознайомитися з цінами Пенсійного Центру можна тут!


Зразки документів: заяви, запити,
які необхідні для вирішення Ваших питань пенсійної справи,
завантажити тут!

 

 

Відгуки наших клієнтів

Останні Статті

Як робиться перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам

Як робиться перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ На сьогоднішній день пенсіонери є доволі вразливою категорією осіб, які досить слабо забезпечені в матеріальному значенні цього слова, попри той факт, що бі..

Як отримати заборгованість по пенсії померлого

Як отримати заборгованість по пенсії померлого

Алгоритм одержання недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера Частина 1 ст. 52 Закону № 1058-IV вказує, що сума соціальної виплати виплачується в місяць смерті включно членам сім’ї пенсіон..

Як докупити пенсійний стаж

Як докупити пенсійний стаж

Для того, щоб вийти на пенсію, необхідно досягти визначеного віку та мати достатню кількість стажу. Якщо з віком усе зрозуміло, то зі стажем можуть виникнути певні проблеми й питання. Серед таких пита..

Як дізнатися пенсійні накопичення?

Як дізнатися пенсійні накопичення?

Починаючи з 2004 року, з початком глобальної пенсійної реформи, в Україні мали запрацювати три рівні пенсійної системи – солідарна, загальнообов’язкова накопичувальна та недержавного пенсійного забезп..