Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Письмова консультація

Письмова консультація – досить популярний вид юридичної послуги. Пояснюється це тим, що у зв’язку із упровадженням карантину оптимальним способом отримати необхідну інформацію від юриста є саме письмова консультація. З першого погляду здається, що усно отримати всю необхідну інформацію набагато простіше, оскільки ви спілкуєтесь тет-а-тет, однак це не завжди так.

Якщо клієнт має якесь складне питання, юристові необхідно підготуватись до відповіді, а потім озвучити її, що може зайняти чималу кількість часу, а час – це гроші, оскільки будь-яка усна консультація має динамічну вартість, бо оплачується погодинно. Натомість під час замовлення письмової консультації ви отримуєте ті самі відповіді, що й усно, однак платите сталу суму за цей вид юридичної послуги.

Яку інформацію ви зможете отримати після замовлення письмової консультації? Відповідь проста – будь-яку. Однак слід наголосити: якщо ваше питання стосується пенсійних справ, існує певний обов’язковий перелік пунктів, які будуть у ній міститись.

Якщо ви замовляєте письмову консультацію, яка стосується перевірки правильності розрахунку вже нарахованої пенсії, то в ній міститимуться такі пункти:

  1. Короткий висновок щодо аналізованих документів.
  2. Роз’яснення стосовно розміру пенсії, розрахованої Пенсійним фондом України.
  3. Наш розрахунок пенсії, який ґрунтується на наданих документах.
  4. Висновок (позитивний – ми своїми розрахунками підтверджуємо правильність розміру нарахованої пенсії, або негативний – роз’яснюємо, чому та яким чином розмір пенсії було неправильно розраховано і надаємо рекомендації з вирішення цього питання та збільшення розміру пенсії).

Попередній розрахунок пенсії та стажу. Доволі часто за такою послугою звертаються люди за декілька місяців до отримання пенсійного віку. Це робиться для того, щоб оптимізувати розмір пенсії на користь клієнта. Ми аналізуємо надані документи, радимо, які довідки потрібно отримати або самі займаємося їх отриманням та які документи краще надати, щоб збільшити розмір пенсії.

Які пункти входять до цього виду письмової консультації:

  1. Короткий висновок щодо аналізованих документів.
  2. Розрахунок стажу (чи вистачає стажу для виходу на пенсію).
  3. Рекомендації щодо надання підтвердних довідок (довідка про заробітну плату до 2000 року, довідка, що підтверджує стаж роботи на підприємстві (якщо є нечіткі записи, виправлення) та інші необхідні довідки).
  4. Результат консультації з правовим обґрунтуванням.

Відгуки наших клієнтів