Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Складення скарг і запитів з пенсійних питань

Запити та скарги іноді є обов’язковою складовою вирішення певного пенсійного питання. У ситуаціях із неправомірними діями пенсійного фонду допомагають скарги. Якщо необхідно отримати додаткові документи або інформацію для призначення/перерахунку пенсії – складають і надсилають запити.

Юристи Пенсійного Центру щодня займаються складанням і надсиланням як скарг, так і запитів. У більшості випадків це має позитивний результат. Зокрема, результатом надсилання скарг є пришвидшення питання щодо перевірок органами ПФУ довідок про заробітну плату для подальшого перерахунку пенсії. Що стосується запитів, то у відповідь на них ми отримуємо уточнювальні довідки, які підтверджують зайнятість особи на роботах, що надають право на пільгову пенсію, архівні довідки про підтвердження стажу особи, довідки про заробітну плату особи тощо. Усе це, безперечно, впливає на питання як призначення, так і перерахунку пенсії.

Отже, прийшовши до нас на прийом, залежно від вашого питання, ми можемо надати такі послуги:

  1. Складання та надсилання скарг на дії, бездіяльність або рішення органу ПФУ;
  2. Складання та надсилання адвокатських запитів до будь-яких підприємств, установ та організацій щодо отримання довідок, які підтверджують стаж і заробітну плату особи, перейменування підприємств та інших документів.

Необхідно зазначити, що межі нашої діяльності розповсюджуються й поза територією України. Приміром, за необхідності ми можемо надіслати запити й до іншої країни для отримання тих чи інших документів.

Вартість послуги зі складання та надсилання скарг і запитів становить від 1000 гривень (залежно від складності та/або кількості запитуваних документів). Вартість направлення запиту за кордон становить від 1500 гривень.


Відгуки наших клієнтів