Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Як перевірити пенсійні накопичення

Вебпортал Пенсійного фонду України – це чудовий інструмент, який допомагає отримати необхідну інформацію дистанційно, не виходячи з дому. Портал розроблено таким чином, що навіть пенсіонери, які лише почали знайомитися із комп’ютерними технологіями, у змозі зрозуміти, де віднайти необхідну інформацію.

Авторизація пенсіонера на вебпорталі відбувається шляхом наявності в останнього електронного цифрового підпису та пароля до нього. Зайшовши на вебпортал, перед особою з’являється інтуїтивно зрозуміле меню сайту. Звертаючи увагу на ліву частину екрану головної сторінки вебпорталу, маємо змогу побачити такі вкладки: «Моя заробітна плата», «Мій страховий стаж», «Моя пенсія», «Мої звернення», «Мої документи», «Мої повідомлення», «Електронна трудова книжка», «Тимчасова втрата працездатності», «Мої листки непрацездатності». Вважаємо, що ці вкладки йдуть одна за одною в логічному порядку, оскільки найцікавішим для пенсіонерів є статистика їхньої заробітної плати за відпрацьовані роки й можливість побачити, скільки часу вони приділили тій чи інший професії та на яку пенсію мають право розраховувати.

У вкладці «Моя заробітна плата» пенсіонер може побачити кількісну статистику своєї заробітної плати протягом життя. Кожен рік можна розглянути більш детально по місяцях.

Вкладка «Мій страховий стаж» дозволяє детально проаналізувати свій страховий стаж щодо кожного року окремо. Система працює так само. Кожний рік можна детально продивитися по місяцях.

Вкладка «Моя пенсія» є найбільш детальною стосовно запропонованої інформації. У ній пенсіонер має змогу детально ознайомитися з розміром своєї призначеної пенсії, а також з її основоположними складовими. Наприклад, можна побачити вид призначеної пенсії, на який строк її призначено, дату наступної виплати, суму останньої виплати, загальну суму призначеної пенсії. Також на цій вкладці пенсіонер може побачити виплатні реквізити, наявні утримання (ПДВ, військовий збір, відрахування непрацюючим пенсіонерам), а також відсоток для обчислення пенсії по інвалідності, розмір пенсії за віком, доплати за понаднормовий стаж, розмір доплат до 2000/2100/2200 на індексації заробітної плати.

Підсумовуючи вищесказане, можна стверджувати, що вебпортал пенсійного фонду України є доволі зручним інструментом задля перевірки своїх пенсійних накопичень, аналізу своєї заробітної плати та страхового стажу.


Відгуки наших клієнтів