Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Центр пенсійного права Харків

Протягом останнього часу дедалі більшої актуальності набувають послуги юриста з пенсійних питань, оскільки зазначена сфера є достатньо складною та потребує специфічних знань і необхідної кваліфікації. Для задоволення потреб населення та надання їм правової допомоги активно працює Центр пенсійного права.

Пенсійний Центр станом на сьогодні має свої представництва у Києві та Харкові, що дозволяє охопити більшу кількість осіб. Допомогу пенсіонерам ми надаємо швидко й ефективно завдяки високому рівню взаємодії нашої команди.

Юрист із пенсійних питань здійснює оброблення звернень пенсіонерів, попередній аналіз проблеми та передає вже оброблену інформацію адвокатові.

Пенсійний адвокат проводить зустріч із пенсіонером, пропонує можливі варіанти вирішення справи та ставить юристу завдання для врегулювання проблеми, із якою звернувся пенсіонер.

Саме такий рівень взаємодії дозволяє комплексно вивчити ситуацію та надати дієву юридичну допомогу.

Наша команда має багаторічний досвід щодо вирішення пенсійних спорів різного характеру.

Пенсійний центр спеціалізується на різних пенсійних питаннях:

  1. призначення пенсії;
  2. перерахунок пенсії;
  3. попередній розрахунок пенсії;
  4. перевірка правильності призначеної пенсії;
  5. судові спори щодо пенсій;
  6. отримання уточнювальних довідок із архівів.

Звернувшись до Пенсійного Центру, ви передаєте своє питання досвідченим юристам та адвокатам із пенсійного права, які детально проаналізують вашу ситуацію та запропонують найбільш оптимальний спосіб її вирішення. Адже краще запобігти виникненню проблеми, ніж вирішувати її наслідки.


Відгуки наших клієнтів