Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Пенсія травильників

Виконуючи важку роботу, людина жертвує своїм життям і здоров’ям, саме тому у нашій державі існують професії, працівники яких мають право на пільги у разі виходу на пенсію.

Чинним законодавством передбачені так звані Список № 1 і Список № 2.

Якщо говорити детальніше, то для того щоб вийти на пенсію за пільговим Списком № 1, особа має відповідати певним умовам, зокрема:

1)         вік (для чоловіків – 50 років, для жінок – 45 років);

2)         стаж роботи (для чоловіків – 25 років, із яких не менше 10 років на «списковій» роботі; для жінок – 20 років, із яких не менше 7 років 6 місяців на «списковій» роботі).

Для Списку № 2 також існують вимоги, а саме:

1)         вік (для чоловіків – 55 років, для жінок – 50 років);

2)         стаж роботи (для чоловіків – 30 років, із яких не менше 12 років 6 місяців на «списковій» роботі; для жінок – 25 років, із яких не менше 10 років на «списковій» роботі.

Серед професій, які мають право на пільгову пенсію та належать до Списку № 1, є травильники, зайняті травленням металу в розчинах, які містять шкідливі речовини 1–2 класів небезпеки або канцерогени.

Як ми розуміємо, законодавче закріплення не завжди означає, що особа зможе безперешкодно реалізувати своє право. Як правило, проблеми виникають під час звернення до органів Пенсійного фонду України, а також безпосередньо у разі підрахунку ними пільгового стажу. Найпоширеніша причина відмови – посилання на постанову КМУ від 24 червня 2016 року № 461 «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість у яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах», якою передбачено атестацію робочого місця.

Однак завдяки судовій практиці можна констатувати таке: п. 10 Порядку № 383 визначено, що для підтвердження стажу роботи зі шкідливими та важкими умовами праці необхідно подати трудову книжку з оформленими належним чином записами про займану посаду і період виконуваної роботи, виписку із наказу по підприємству про проведення атестації на відповідному робочому місці та, у разі відсутності в трудовій книжці відомостей, які визначають право на пенсію на пільгових умовах, уточнювальну довідку, передбачену п. 20 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 р. № 637.

Таким чином, основним документом, який підтверджує стаж роботи, є трудова книжка, а уточнювальні довідки підприємств необхідні у разі відсутності відповідних відомостей у трудовій книжці (рішення Верховного суду від 19 лютого 2020 року у справі № 520/15025/16-а).


Відгуки наших клієнтів