Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Пенсія сталеварів мартенівських печей

Виробництво сталі та феросплавів, підготовка сумішей і ремонт металургійних печей: сталевари мартенівських печей

Мабуть, кожен перед виходом на пенсію починає з’ясовувати, чи достатньо страхового стажу, які документи потрібні й коли потрібно подавати заяву на призначення пенсії та інші деталі. За загальним правилом законодавець установив віковий ценз виходу на пенсію – 60 років і наявність 28 років страхового стажу.

Деякі професії узагалі відрізняються своєю виключною складністю та шкідливістю. Законодавець урахував цей чинник і виокремив професії в окремі переліки: Список № 1 і Список № 2. Професія сталевара мартенівських печей належить до Списку № 1, який за своєю природою відрізняється від Списку № 2 більш важкими та шкідливими умовами праці.

Професія сталевара мартенівських печей потребує ретельності та відповідальності від особи.

До обов’язків сталевара мартенівських печей входить:

  • ведення технологічного процесу плавлення сталі в мартенівських печах ємністю до 25 тонн;
  • шихтування плавлення, завалення та прогрівання шихти;
  • заливання чавуну, регулювання подавання палива та повітря;
  • виконання ремонту печі;
  • нагляд за завантаженням шлаку та перемішування металу в ванній печі;
  • керування бригадою підлеглих сталевара та ін.

Процедура призначення пенсії є нескладною по своїй суті, але Пенсійний фонд України робить усе можливе, аби відмовити майбутнім пенсіонерам. Найчастіше саме страждають так звані «списочники», до яких належить сталевар мартенівських печей. Відмову пенсійний фонд обумовлює декількома причинами. Перша – це наявність виправлень або неналежне оформлення трудової книжки, що в свою чергу є найголовнішим документом, на підставі якого призначають пенсію. Друга відома причина, через яку відмовляють майбутнім пенсіонерам, – відсутність уточнювальної довідки. Зауважуємо, що така довідка потрібна лише в тому разі, якщо з тексту трудової книжки не вдається зрозуміти, чи належить професія до Списку № 1, а також вищезазначена довідка потрібна для того, щоб підтвердити шкідливість умов праці. Третя найвідоміша причина відмови – це відсутність атестації робочих місць або несвоєчасна атестація останніх.

Одразу ж зауважуємо, що за своє конституційне право потрібно боротися, тим паче, що існують перспективи прийняття рішення на користь майбутнього пенсіонера. Судова практика різноманітна, але вищезазначені проблеми Верховним судом уже вирішені.

Стосовно невідповідностей у трудовій книжці Верховний суд в своїй постанові від 20.02.2018 р. у справі № 234/13910/17 зазначив, що формальні невідповідності в документах, за загальним правилом, не можуть бути підставою для відмови в призначенні пенсії на пільгових умовах. Також відповідно до постанови Верховного суду від 24.05.2018 р. у справі № 490/12392/16а суд зауважив, що працівник не несе відповідальності за правильність і повноту оформлення бухгалтерських документів на підприємстві.

Треба пам’ятати, що спочатку все залежить від правильності оформлення документів і наявності уточнювальної довідки. У разі якщо пенсію не було призначено, слід звертатися до суду.


Відгуки наших клієнтів