Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Адвокати по пенсійним справам

Поширеними є ситуації, коли громадяни нашої країни протягом тривалого періоду працюють у режимі 24/7 лише для того, щоб забезпечити мінімальну суму коштів для проживання. Хтось улаштовується на роботу після закінчення школи, хтось – після ВНЗ. Проте так чи інакше, але переважна більшість населення працевлаштовується офіційно. Адже лише за такої ситуації роботодавець зобов’язаний щомісяця робити відрахування за свого працівника до Державного бюджету України (ЄСВ – єдиний соціальний внесок).

Однак у той час, коли у працівника настає момент можливого виходу на пенсію, наші громадяни часто стикаються з проблемами порушення своїх законних прав на адекватний розмір пенсії. Адвокат з пенсійних справ допоможе у відновленні порушеного права. Адже грамотний юрист із пенсій – це знахідка для клієнта та покарання для пенсійного фонду.

На сьогоднішній день ми дедалі частіше стикаємося із ситуаціями відмови пенсійним фондом у призначенні належної та чесно заробленої пенсії. Це відбувається, насамперед, через наявність величезного бюрократичного апарату, а також не завжди компетентних рішень з боку Пенсійного фонду України.

На жаль, але без допомоги адвоката з пенсійних спорів не кожен зможе себе захистити і відстояти свої права, щоб домогтися призначення пенсії. На практиці більшість людей опускають руки та погоджуються з рішеннями державного органу. Відновлення законного права на призначення, отримання пенсії – клопітка робота, пов’язана з вивченням документів та участю в судових процесах.

Пенсійне законодавство для своїх громадян передбачає чимало видів пенсійного забезпечення (у тому числі вихід на пенсію за вислугою років, спеціальні пенсії, пенсії з втрати годувальника тощо). Але для можливості призначення й отримання відповідного виду пенсії необхідно пройти нелегкий і не завжди швидкий шлях. У вас можуть виникнути проблеми щодо трудового стажувідсутності відрахувань до пенсійного фондунарахування пенсії з порушенням чинного законодавстваАдвокат з пенсійних справ спростить цей шлях і наблизить очікуваний результат.

Досвідчені адвокати проконсультують вас, як і за яких умов можна збільшити пенсію, хто має право на пільгову пенсію, допоможуть із судовими позовами до пенсійного фондуперерахуванням чорнобильських пенсійпенсій дітям війнивійськових пенсій.

1. Професійна консультація адвоката з пенсійних питань. До цієї послуги входить подання адвокатом консультацій, як усних, і письмових, з питань нарахування, перерахунку, індексації пенсій.

2. Складання документів до органів пенсійного фонду й інших державних органів. Ця послуга передбачає складання різноманітних заяв, листів, скарг. Наприклад, щоб провести альтернативний перерахунок призначеної пенсії, необхідно отримати інформацію з районного пенсійного фонду про ті показники, які були взяті для проведення цього перерахунку. У такому разі робиться письмовий запит до відповідного управління пенсійного фонду для отримання такої інформації.

3. Альтернативний перерахунок пенсії. До цієї послуги входить проведення альтернативного перерахунку призначеної пенсії на підставі даних, наданих клієнтом або запитаних адвокатом.

Ці та багато інших питань вам допоможуть вирішити адвокати нашої компанії.


Відгуки наших клієнтів