Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Оформлення пенсії Київ

З питанням оформлення пенсії стикається майже кожна людина протягом свого життя. Це й не дивно, адже пенсія є винагородою за офіційно відпрацьовані роки. І от, коли особа досягає пенсійного віку, розпочинаються певні проблеми, що пов’язані зі збиранням, аналізом і підготовкою документів, необхідних для призначення пенсії. У цій ситуації адвокат з пенсійних питань є чи не найважливішою людиною, яка зможе допомогти вам в цих питаннях.

Київ – місто-мільйонник, тому питання пенсій є доволі актуальним у цьому місті. Пенсійний адвокат у Києві є незамінною людиною. Саме він зможе допомогти вам підготуватися до виходу на пенсію для уникнення неприємних ситуацій.

Серед найтиповіших завдань, які вирішує адвокат з пенсійних справ у Києві, є:

  1. аналіз документів, які подають для призначення та/або перерахунку пенсії, на предмет наявності в них помилок, виправлень тощо;
  2. отримання додаткових документів, які підтверджують стаж та/або заробітну плату пенсіонера;
  3. оформлення пенсії у Києві;
  4. оскарження рішень пенсійного фонду щодо відмови у призначенні чи перерахунку пенсії, переведенні з одного виду пенсії на іншу тощо;
  5. складання та направлення відповідних скарг на рішення та дії працівників органів Пенсійного фонду України.

Допомога в оформленні пенсії у Києві є дуже потрібною річчю. Справа в тому, що доволі часто органи Пенсійного фонду України відмовляють у призначенні пенсії особам через необізнаність останніх із чинним законодавством. Унаслідок цього особу можуть позбавити права отримувати законні виплати, причому це буде незаконними діями. Як наслідок, надалі потрібно буде звертатися до суду для захисту своїх прав. Тому, замовивши послугу оформлення пенсії «під ключ» у Києві, ви зможете зекономити собі не лише час, але й майже гарантовано отримати рішення про призначення пенсії.


Відгуки наших клієнтів