Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Як вийти на пенсію військовослужбовця за змішаним стажем

На сьогоднішній день військовослужбовці, а також інші структури, пов’язані з державною безпекою нашої країни, перебувають у центрі уваги, оскільки саме завдяки їм Україна досі не втратила своєї державності як такої. Вони – охоронці нашого суверенітету, гаранти того, що день у день ми можемо спати спокійно.

У цій статті піде мова про той тип військовослужбовців, які готові вийти на пенсію за змішаним стажем. Давайте розберемося, що це означає.

Змішаний стаж військовослужбовця – це коли особа має трудовий стаж по службі, визначений законом як військовий сукупно з іншими видами офіційної трудової діяльності, внаслідок якої були виплачені єдині страхові внески.

Якщо проаналізувати законодавство, дійдемо висновку, що пенсію військовослужбовцю за вислугою років буде призначено незалежно від того, скільки йому років. Головне, щоб на момент рішення про вихід на пенсію у нього за спиною був стаж, що становить 25 календарних років і більше. Це правило стосується саме тих військовослужбовців, які віддали щонайменше 25 років свого життя військовій справі, тому вони можуть виходити на пенсію незалежно від віку. Але як бути, якщо стаж є змішаним?

У такому випадку законодавець передбачив такий розклад подій і теж вніс до закону положення, яке свідчить, що військовослужбовець може вийти на пенсію за змішаним стажем, якщо на момент виходу на пенсію він досяг 45 років, має страховий стаж 25 календарних років, із яких 12 календарних років та 6 місяців становить саме військова служба або служба в інших органах, зазначених у законі.

Тобто із вищесказаного робимо висновки, що необхідно:

– досягти віку 45 років;

– мати страховий стаж, що дорівнює 25 років, із яких мінімум 12 календарних років та 6 місяців становитиме саме військова служба;

– відсутність позитивної відповіді щодо виходу на пенсію на загальних підставах.

Насамкінець хотілося б додати, що багато потенційних пенсіонерів зазнають труднощів у пенсійному фонді, не розуміючи, які папери й куди нести, оскільки цей процес справді є досить делікатним. Тому ми пропонуємо скористатися вам послугами кваліфікованих фахівців, які проаналізують повний пакет документів, зможуть з’ясувати, чи можете ви справді претендувати на цей вид пенсії та зроблять усю роботу за вас «під ключ». Вам потрібно буде лише надати максимально великий пакет документів, який ми запросимо. Не гайте часу та пам’ятайте, що ваша пенсія – у ваших руках.


Відгуки наших клієнтів