Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Перерахунок військових пенсій через суд

Військові пенсії призначаються особам, які відслужили в армії певну кількість часу або отримали поранення, каліцтво чи хворобу під час несення військової служби. Порядок призначення пенсії військовим відрізняється від призначення пенсій для звичайних пенсіонерів.

Розрахунок пенсії військовослужбовця провадять на підставі довідки про грошове забезпечення, яку видає частина, в якій служила людина перед виходом на пенсію, або військкоматом.

Пенсії військовим пенсіонерам, які не отримували оновленої довідки про грошове забезпечення, можна перерахувати в судовому порядку.

Для цього необхідно звернутися із заявою до обласного військкомату, в якій вимагати скласти та надіслати до пенсійного фонду нову довідку про грошове забезпечення з огляду на оновлені розміри складових грошового забезпечення станом на 05.03.2019 р. Отримавши таку довідку, пенсійний фонд відмовиться добровільно перерахувати пенсію, що буде підставою для подання заяви до суду.

Така справа слухатиметься в суді близько трьох місяців, залежно від регіону, де розташований суд. За подання такого позову необхідно сплатити судовий збір у встановленому законодавством розмірі. Отримання позитивного для пенсіонера рішення суду залежить від того, наскільки грамотно складено заяву, а також від дотримання процедурних моментів під час її подання та подальшого ведення справи, у чому вам успішно допоможуть юристи нашої компанії.

Після ухвалення судом рішення та його виконання пенсійним фондом пенсія військовослужбовців може суттєво збільшитись. Крім того, пенсійний фонд буде зобов’язаний виплатити різницю між старою та новою пенсією починаючи з 01.04.2019 р.


Відгуки наших клієнтів