Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Пенсія МВС

Пенсійне забезпечення працівників МВС регламентоване окремим законом, як і у військових. Калькуляція пенсії МВС розраховується з огляду на розмір грошового забезпечення та календарну вислугу років.

Форум пенсіонерів МВС України має різну інформацію стосовно перерахунків поліцейських пенсій. Перерахунок пенсії пенсіонерам МВС може бути здійснений у зв’язку зі зміною розміру грошового забезпечення.

Співробітники МВС, які виходили на пенсію ще у статусі міліціонера та не отримували оновленої довідки про грошове забезпечення виходячи із сучасного грошового забезпечення співробітника поліції, мають право на отримання такої довідки та перерахунок пенсії.

Однак пенсійний фонд відмовиться добровільно виконувати перерахунок пенсії після отримання такої довідки, посилаючись на відсутність порядку проведення такого перерахунку, у зв’язку з чим необхідно звертатися до суду.

Тривалість суду займає близько трьох місяців, залежно від області розташування суду. Під час подання заяви до суду сплачується судовий збір. Під час розгляду судом справи насамперед ураховуватиметься законодавча підстава позову та виконання процесуальних вимог, які можуть забезпечити юристи нашої компанії.

Після ухвалення судом рішення та його виконання пенсійним фондом пенсія МВС може суттєво збільшитись. Крім того, пенсійний фонд буде зобов’язаний виплатити різницю між старою та новою пенсією починаючи з 01.12.2019 р.


Відгуки наших клієнтів