Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Справа Алієва

Черговим клієнтом нашої компанії став громадянин Алієв, який не зміг оформити собі пільгову пенсію. Отримавши відмову в призначенні пенсії, клієнт звернувся до нашої компанії.

Алієв звернувся до Пенсійного фонду з проханням про вихід на пенсію за Списком № 2, але не зміг надати уточнюючих довідок, надання яких вимагало Управління Пенсійного фонду. Складність щодо надання документів полягала в тому, що Алієв працював за Списком № 2 на посаді слюсаря 3-го розряду з ремонту устаткування металургійних заводів у загазованих і запилених умовах праці на Донецькому спецуправлінні «Укренергочормет». Крім того, Пенсійний фонд не зарахував період служби в армії до пільгового стажу нашого клієнта.

Надати такі довідки наш клієнт не міг у зв’язку з тим, що це підприємство перебуває на не непідконтрольній Україні території. Юристами нашої компанії були підготовлені необхідні документи для скасування відмови в призначенні пенсії.

Пенсійний фонд заперечував проти нашого позову, а їх представник стверджував, що в трудовій книжці позивача підтверджується характер і періоди роботи, а відсутність у нього уточнюючої довідки про характер роботи та характеристики виконуваної роботи за наявності належним чином оформленої трудової книжки не спростовує наявності у нього пільгового стажу роботи.

Суд першої інстанції прийняв рішення задовольнити позовну заяву та зобов’язав Пенсійний фонд зарахувати до пільгового стажу періоду роботи у Донецькому спецуправлінні «Укренергочормет» і службу в лавах армії.

Суд зобов’язав Пенсійний фонд призначити пенсію від дати звернення позивача. Пенсійний фонд рішення суду виконав і призначив пенсію клієнту, а також виплатив заборгованість, яка виникла за час розгляду справи в суді.

Посилання на рішення суду: http://reyestr.court.gov.ua/Review/83318175


Відгуки наших клієнтів