Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Справа Первомайського

Черговий клієнт нашої компанії, громадянин Первомайський, звернувся до нас із проблемою: до страхового стажу йому не зарахували чималий період роботи.

Первомайський звернувся до Управління Пенсійного фонду з проханням про перерахунок часу навчання в аспірантурі та стажу роботи в психіатричному закладі у подвійному розмірі. Пенсійний фонд відмовив у такому перерахунку, пославшись на те, що весь період роботи пан Первомайський займався науково-дослідницькою діяльністю й не перебував у трудових відносинах з установою й, відповідно, не має трудового стажу в установі.

Суд задовольнив позов нашого клієнта та зобов’язав Пенсійний фонд повторно прийняти рішення по суті заяви пана Первомайського, із урахуванням висновків суду в цій справі.

Однак у Пенсійному фонді, після набрання рішенням суду чинності, було прийнято нове рішення, яким відмовлено зарахувати стаж роботи позивача в штаті інституту з тих самих підстав, які були вказані в попередньому рішенні, вже скасованому судом.

У зв’язку з цим нами було подано до Управління Пенсійного фонду нову заяву про перерахунок пенсії із зарахуванням стажу роботи позивача в інституті в подвійному розмірі. На цю заяву Пенсійний фонд відповів, що зазначене питання вже було розглянуте, і пан Первомайський отримав рішення про відмову.

Суд першої інстанції прийняв рішення задовольнити позовну заяву та зобов’язав Пенсійний фонд здійснити перерахунок пенсії з зарахуванням до страхового стажу періоду роботи в Харківському науково-дослідному інституті неврології та психіатрії, а також зробити відповідні виплати, із урахуванням фактично виплачених сум.

Пенсійний фонд рішення суду виконав і здійснив перерахунок пенсії із зарахуванням до страхового стажу періоду роботи в Харківському науково-дослідному інституті неврології та психіатрії, а так само зробив відповідні виплати із урахуванням фактично виплачених сум.

Із рішенням суду можна ознайомитися за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/84671213


Відгуки наших клієнтів