Українська Українська Русский Русский

Людина, його трудовий шлях і пенсійна справа унікальні...

Пенсійний центр
- юридична допомога з пенсійних питань -

Страховий стаж в Алжирі

Особливостями економіки Алжиру є гірнича та нафтова промисловість. Тому люди, для отримання неабиякого заробітку, змушені емігрувати до цієї країни. Однак після досягнення пенсійного віку особи часто бажають повернутись додому, до своєї країни. Однак питання пенсійного забезпечення постає лише після повернення на батьківщину.

Кожна країна здійснює оподаткування доходів громадян відповідно до свого чинного законодавства, незалежно від підстави їх отримання. Наслідком міжнародного співробітництва є укладення угод про уникнення подвійного оподаткування.

Зокрема, 14.12.2002 року було підписано Конвенцію між Україною і Алжирською Народною Демократичною Республікою про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження податкових ухилень.

Положеннями статті 18 вищевказаної Угоди передбачено, що будь-які соціальні виплати, в тому числі пенсії та інші винагороди, що пов’язані з роботою особи на території однієї з договірних держав, оподатковуватимуться лише на території держави, яка призначила виплату.

Натомість існують особливості оподаткування пенсії для державних службовців. Приміром, за загальним правилом будь-яка пенсія державного службовця оподатковується лише державою, яка здійснює виплату, але якщо особа є громадянином або резидентом іншої сторони, то оподаткування ця сторона здійснює відповідно до свого законодавства.


Відгуки наших клієнтів